Umělé vagíny - Růžový slon

U doktorky

Vaše vlastní CFNM povídky a představy
Odpovědět
shadow

U doktorky

Příspěvek od shadow » pát 12. kvě 2017 15:40:57

Na radničních zvonech zvonily osmá hodinu ranní, když jsem vstoupil do čekárny v poliklinice. Nastoupil jsem do nového zaměstnání a jednou z mnoha povinností, které mi tím vznikly, byla i povinnost vstupní prohlídky. O místní paní doktorce jsem slyšel, že je poněkud "pečlivější". Co sem si pod tím výrazem měl představit, jsem netušil. Asi snad, že se mi bude snažit mluvit do životosprávy, a asi si vyslechnu, že bych měl víc sportovat. Nevím. Už abych to měl za sebou.

Z mého přemýšlení mě vytrhnul zvuk otevíraných dveří. Ve dveřích se objevila paní doktorka. Žena, tak kolem 40, plnější tvary, tmavé vlasy, brýle na očích. „Tak prosím, můžete vstoupit", řekla mi.

Vešel jsem dovnitř a předal doktorce papíry ze zaměstnání. „Tak si odložte" řekla mi, aniž by se na papíry podívala. Za chvilku jsem před ní stál jenom v trenýrkách, ostatní svršky položeny přes židli vedle dveří. Začala klasická prohlídka, vážení, měření. Potom mě doktorka vyzvala, abych si sedl a začala mi měřit tlak. Byla ode mne několik desítek centimetrů, a na tu vzdálenost jsem si všimnul velikých prsou, které se tlačily pod doktorským pláštěm, a během měření jsem vychutnával pohled na tu krásnou rýhu mezi těmi velikými prsy, směrující kamsi dolu. Nevím, jestli si všimla, co tak zaujalo moji pozornost. Sejmula mi z ruky měřící přístroj a řekla „tak to bychom měli". Zvednul jsem se a chystal se jít ke dveřím, když dořekla: „tak ještě si sundejte ty trenýrky a položte se zde" a pokynula směrem k lehátku. Vykulil jsem oči, ale beze slova jsem došel k židli, kde jsem měl odloženy ostatní svršky, otočil se zády k doktorce a pomalu si sundával trenýrky. Ty jsem odložil na ostatní svršky, pomalu se otočil zpět, čelem k ní a šel zpět k lehátku, které bylo vedle židle paní doktorky, a položil se na něj. Doktorka mne po celou upřeně dobu sledovala, a vůbec neskrývala zájem o můj penis, který jsem ji vystavil na odiv, když jsem se pomalu sunul k lehátku. Naprosto bezostyšně jej sledovala jak se pomalu a volně pohupuje ze strany na stranu.

Poté se zvedla z židle a přistoupila ke mně. Lehce mi roztáhla obě nohy a začala věnovat pozornost mým tříslům. Ty nejdříve jemně promasírovala a promačkala. Potom přešla k mým varlatům, které začala jemně zvedat, prohmatávat a potěžkávat. Potom následovala kontrola předkožky, kdy mi paní doktorka jemnými prsty stáhnula kůžičku z mojí chlouby a začala si prohlížet můj obnažený žalud ze všech stran. Pak ji uvolnila, sledovala, jak předkožka opět zahalila můj žalud a následně jí opět stáhnula.

Když jsem viděl její obličej s brýlemi, jak se sklání k mému ptáku a je od něj na 20 centimetrů daleko, její prsty drželi mou předkožku staženou, jak to jenom šlo, tak jsem si nemohl nepředstavit, jak můj penis pulzuje a dávka mého semene dopadá na obličej paní doktorky. Při té představě mi začal penis tvrdnout. A nepřestával. A paní doktorka ho nepřestávala uvolňovat, stále ho držela se staženou předkožkou a s překvapením sledovala, jak ji před očima tvrdne a roste. Během následujících několika vteřin jsem tam před ní ležel se 100% erekcí a nevěděl, co mám dělat. Mám se zakrýt? Mám něco říci na svojí omluvu? A co? A proč mi ho sakra pořád drží? Tím tomu taky moc nepomůže!

"Koukám, že se mu prohlídka zalíbila", usmála se a kývla směrem k mojí trčící chloubě. „Omlouvám, se, ale nemohl jsem si pomoct.". „Nic se neděje, nejste první, komu se tady přede mnou postavil", odpověděla paní doktorka a opět se usmála.

„A jak jste na tom s ejakulací? Dosahujete ejakulace bez problémů?", vystřelila na mne bez varování dotaz. Polknul jsem naprázdno. "Já myslím, že dobře", zamumlal jsem. "No, asi bychom to měli také zkontrolovat". „Chyťte si ho a začněte masturbovat.", zničehonic rozkázala a pustila ze sevření můj penis. Její hlas zněl panovačně a nepřipouštěl jakékoliv diskuze.

Musím přiznat, že se mi ta situace začala hodně líbit. Ležet tady nahý před tou pěknou doktorkou a být od ní dokonce vyzván abych si ho tady vyhonil. No to je snad sen. CFNM praktiky se mi docela líbí a teď jednu z nich prožívám.

Převzal jsem si od ní svůj penis a začal jsem si pomalu přejíždět po jeho tvrdém a žilnatém těle. Ona si mezitím sedla ke svému stolku, dala nohu přes nohu a sledovala mne. A já tam před ní ležel, nahý, s postaveným penisem a masturbující. Začal jsem lehce vzdychat a zvyšoval rychlost pohybů po penisu. Po nějaké době paní doktorka vstala, sáhla do stolku pro jakousi lahvičku a přistoupila ke mne. „Koukám, že by se vám docela líbilo, se mi tu předvádět.", řekla s úsměvem. „Ale já už to s dovolením dokončím" řekla, z lahvičky vymačkala do dlaně trošku olejíčku a touto vlhkou rukou převzala moji dosavadní práci a pokračovala v honění.

Penis ji prokluzoval v pevné dlani. Žalud byl rudý jako malina a každou chvilku vykukoval z její dlaně, aby se po chvilce zase v její dlani schoval. Musím přiznat, že to opravdu uměla a pochybuju, že jsem byl první pacient, kterého tady v ordinaci honí.
Stačil jsem už jenom zašeptat „ale já už asi budu..." a následoval mohutný výstřik mého semene, jehož hlavní proud zasáhl paní doktorku na brýlích a můj penis stále chrlil ze svého středu semeno, kterým zaléval prsty a dlaň paní doktorky, která neustávala s masáží mého klacku.
Pak vše přestalo, a žalud vychrlil ze svého otvůrku poslední dávku semene. Doktorka si začala svojí mokrou dlaň utírat do ubrousku a v klidu řekla: „zdá se, že je vše v pořádku, ale každopádně se tu ještě zastavte tento měsíc."

Vykoktal jsem ze sebe, že ano, oblékl se a zmizel z ordinace. To byla moje nejúžasnější lékařská prohlídka, a v tu chvíli jsem tušil, že určitě není poslední.

Jenda85

Re: U doktorky

Příspěvek od Jenda85 » úte 11. črc 2017 12:02:06

Tak takovouhle prohlídku bych taky potřeboval :-)

Odpovědět