Umělé vagíny - Růžový slon

Nahé doučování

Vaše vlastní CFNM povídky a představy
Odpovědět
shadow

Nahé doučování

Příspěvek od shadow » pát 12. kvě 2017 15:41:35

„No to už snad není možný, další pětka z angličtiny? Ty fakt tu maturitu neuděláš", řekl otec, když jsem přišel ze školy a pochlubil se s mým novým školním výkonem.
„Tak víš co? Zajistili jsme ti doučování. Myslel jsem, že to zvládneš sám, ale asi není zbytí. Zítra se zastavíš po škole na téhle adrese. Už jsem to všechno domluvil", řekl otec a podal mi na lístku adresu nějaké paní. „Je to známá z práce a je ochotná tě doučovat, tak si toho važ a chovej se slušně", ještě dodal otec. „No jo, to ti teda pěkně děkuju", naštvaně jsem zamumlal a bylo mi jasné, že je po legraci a že se z doučování asi nevylžu.

Druhý den po škole, jsem už zvonil na uvedené adrese na zvonek, na kterém bylo napsáno Mgr. Nováková. Během chvilku to za dveřmi zašustilo a ve dveřích se objevila pěkná žena středního věku, plných tvarů, krátké tmavé vlasy a říkala „aha ty jsi Pavel viď? Tak pojď dál, už na tebe čekám", otevřela mi dveře a já pomalu vstoupil. V předsíni jsem se zul a ona mne uvedla do obývacího pokoje. Šla přede mnou a já viděl její krásně tvarovaný zadeček v sukni, jak se přede mnou pohupuje. Sukně jí byla poměrně natěsno, takže jsem mohl krásně vidět, že pod sukní se jí rýsují tanga. Kromě sukně měla na sobě i bílou halenku, skrz kterou prosvítala bílá podprsenka. Byla na boso s načerveno nalakovanými nehty na nohou i rukou.
„No to je teda kus", pomyslel jsem si, když jsem vcházel do obývacího pokoje. Usadila mne ke stolu, přinesla k pití džus, vytáhla nějakou učebnici a začalo doučování. Ač jsem se snažil, jak chtěl, nemohl jsem nevnímat její fluidum, ve vzduchu to jiskřilo vzrušením, alespoň tedy u mne. Popravdě jsem na angličtinu neměl ani pomyšlení, když jsem si zase představil tu pohupující prdelku, červené nehty i prsa skryté v podprsence pod halenkou. „Přece jenom to doučování nebyl špatný nápad", pomyslel jsem si.

Asi jsem vypil hodně džusu, protože jsem se musel po chvilce omluvit, že musím na záchod. Jak jsem se zvedl, nedával jsem pozor, kolem drcnul do stolku, jedna sklenice s džusem se svalila a obsah sladké šťávy vylila mé učitelce do klína. „Sakra, já se strašně omlouvám", vykoktal jsem ze sebe. „To je teda trapas" dodal jsem.
Paní Nováková se taky lekla, rychle vyskočila, ale když si uvědomila, že už je po všem a nic horšího už se nestane, tak trošku zvolnila a řekla „s tím se netrap. Skočím se převléknout a hned jsem zpátky" a odešla do vedlejšího pokoje a přivřela za sebou dveře. Chvíli jsem seděl a pak mne napadla šílená myšlenka. Pomalu jsem se zvednul a potichu jsem přešel k pootevřeným dveřím, za nimiž se paní Nováková pravděpodobně převlékala.

Pomalu jsem jedním prstem dveře začal pootevírat, až jsem jí zahlédnul. Stála zády ke mně, mokrou sukni už měla dole a na mne zářil vypracovaný zadeček v bílých tangách. Díval jsem se na ten zadeček jako uhranutý a pomalu jsem si svojí rukou začal masírovat už částečně ztvrdlý penis přes kalhoty.
„Do prdele, zrcadlo". Nevšiml jsem si zrcadla, ve kterém paní Nováková viděla to, že jí šmíruju a dokonce, že si ho u toho masíruji. Odskočil jsem do dveří, jako kdyby v nich byla elektřina a kvapně se vrátil na svoje místo u stolu. „Sakra, sakra, sakra. Jsem to ale debil. Nevím, jak tohle vysvětlím."

Za chvilku se otevřely dveře a paní Nováková se vrátila v čisté nové sukni a přešla pomalu ke mně. Vůbec jsem se neodvažoval se na ní ani podívat. „To bude průser", pomyslel jsem si.
„Co si myslíš, že teď udělám?", zeptala se. „Zavolám tvým rodičům, aby si to s tebou vyřídili.". „To bude ostuda", pomyslel jsem si. „Ne, prosím Vás. Nedělejte to, udělám, co budete chtít", vychrlil jsem ze sebe bez rozmyslu. Paní Nováková se zarazila. „No uvidíme", zašeptala se tajemně.

„Tak víš co?" řekla mi. "Tak se svlékni", rozkázala. "ty si viděl mne, téměř nahou, tak teď chci vidět nahého já tebe a nejen to.", dodala.
Polknul jsem, polilo mne horko a nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem právě slyšel. Když viděla mé váhání, tak řekla "nebo mám jít telefonovat?"
Viděl jsem, že mi nic jiného nezbývá. Vstal jsem a začal se pomalu svlékat. Za chvilku jsem stál před ní jenom v trenýrkách, ale její pohled na poslední kus oblečení, který na mně zůstal, jasně dával najevo, že to myslí opravdu vážně. Sundal jsem si tedy i tento poslední kus a zůstal před ní stát a čekal, co bude následovat. Ona se usmála, dala nohu přes nohu a chvilku se na mně dívala, teda hlavně na můj penis. Pod jejím pohledem jsem začínal cítit vzrušení a penis se mi začal probouzet a nabírat na velikosti. Během několika vteřin jsem před ní stál s naprosto ztopořeným údem a můj žalud vykukoval z mé předkožky směrem k mé učitelce.

„No to je teda pěkný kousek", řekla mi. „Víš co? Počkej tady chvilku", zvedla se a odešla do vedlejšího pokoje. Za chvilku se vrátila s foťákem v ruce! „Musím si udělat památku na tohle pěkný doučování", řekla se smíchem a než jsem stačil oponovat, začala mne fotit. „Pane bože, stojím tady nahatej před naprosto cizí ženou a ona si u toho ještě fotí mojí erekci.". Evidentně se to mojí učitelce líbilo, protože kolem mne kroužila s foťákem a užívala si focení detailů mého penisu. Potom poručila, abych si stáhnul předkožku, že by chtěla vidět celý můj žalud a jakmile jsem to udělal, ihned ho vyfotila. „Teď si lehni na gauč" poručila mi a já okamžitě poslechnul. Jakmile jsem ležel, řekla: „A teď začni pomalu masturbovat. Ale pomalinku, chci mít pěkné, nerozmazané záběry". Co mi zbývalo, ležel jsem tam a pomalými tahy si stahoval předkožku a ona mne u toho fotila.

Po nějaké době odložil foťak, a řekla: „myslím, že to by už stačilo.". Povyhrnula si sukni, sedla si naproti mně a nohy si skrčila před sebou. Zpod stolku vzala olejíček, pumpičkou si napumpovala plnou dlaň a ten potom rozetřela po svých chodidlech a prstech. Potom mi těmito pevnými krásnými chodidly, lesknoucí se od olejíčku začala masírovat mojí stále trčící chloubu. O footjobu jsem do té doby nikdy neslyšel, ale musím přiznat, že to bylo něco neskutečného. Můj žalud prokluzoval mezi jejími prstíčky, vždy vykouknul mezi nimi, aby se po chvilce zase ztratil pod chodidlem. Její nožky řádili na mém penisu jako šílené a vyvrcholení nedalo na sebe dlouho čekat. Takový gejzír jsem snad ještě neměl. Penis pulzoval jako pumpa a chrlil ze sebe dávky semene, které stříkalo vysoko do vzduchu a dopadalo zpět na nožky mojí učitelky.

Potom jsem už jenom oddechoval a vychutnával celou situaci. Moje učitelka vzala ze stolu ubrousky, do kterých si otřela chodidla a řekla: „Myslím, že dnešní hodina je u konce. Přijď zase tento pátek, budeme v doučování pokračovat".

Oblékl jsem se a vyšel z jejího bytu. V hlavě jsem slyšel její poslední větu: „Budeme příště pokračovat..."

Odpovědět