Umělé vagíny - Růžový slon

Hodina kreslení

Vaše vlastní CFNM povídky a představy
Odpovědět
shadow

Hodina kreslení

Příspěvek od shadow » pát 12. kvě 2017 15:42:08

„No tak Pavle, ukaž mi to, co schováváš pod lavicí", zazněl příkaz ztichlou třídou. Pomalu jsem se zvedal, červený až za ušima a erotický časopis, který sem si právě prohlížel, jsem se snažil zatlačit co nejdále pod lavici. „No tak, slyšíš?" zazněla druhá věta naší učitelky, jejíž výklad matematiky, jsem právě vyměnil za prohlížení prasárniček.

Pomalu jsem vstal a šoural se ke stupínku, nesoucí časopis, srolovaný do ruličky aby z něj by co nejméně vidět a se sklopeným zrakem jsem jej učitelce předal.
Ta si jej překvapeně převzala a s úžasem koukala na ty roztažené nohy na titulní stránce, potom jenom polkla a časopis rychle schovala pod papíry, které měla na stole.

„No tohle! Co ti mám na tohle říct? Tomu se věnuješ místo přípravě na maturitu? Tak víš co? Po vyučování tě očekávám u mě v kabinetu.". Neměl jsem žádnou sílu jí oponovat. Bylo to moje blbost – o přestávce jsme si časopis s klukama prohlíželi, a když zazvonilo, tak jsem jej jenom schoval do lavice. Kdybych ho, já blbec, schoval do batohu, tak se to nestalo a taková kravina by mne nenapadla. Vůbec netuším, co jí budu odpoledne vysvětlovat a jak budu obhajovat. Doufám, ale že to nějak ukecám a nebude z toho nějaký průšvih.

Po skončení vyučování jsem se pomalu šoural ztichlou chodbou k jejímu kabinetu. Byl pátek odpoledne a většina už byla ze školy dávno doma.

Naše matematikářka byla sexy ženská. Asi čerstvě po škole, zrzavá brýlatá holka, s pěknými většími prsy. Sen každého kluka od nás ze školy a já ji teď musím jít vysvětlovat, proč si při jejích hodinách prohlížím nahotinky.

Zastavil jsem se před kabinetem, a nabíral sílu k zaklepání. Pak jsem se zhluboka nadechl a zaklepal. „Dále", ozvalo se a já pomalu vstoupil. Seděla za stolem, něco si pročítala. Když jsem vstoupil, pohlédla na mne. „Á to jsi ty Pavle. Pojď si sednout", a ukázala na židli vedle sebe. Sedl jsem si vedle ní a ztuhnul - to co si právě pročítala, byl můj zabavený časopis. Hrklo ve mně.

Právě měla nalistovaný článek o CFNM praktikách. Chvíli jsem zíral na otevřený časopis. „Líbí se ti to?", zeptala se učitelka. „A co přesně myslíte?", zeptal jsem se naivně. „To o čem se tady píše. CFNM. Líbí se ti představa, že jsi nahý před oblečenou ženou?". „Ano", přiznal jsem. „Líbí". Měl jsem snad zapírat? Stačí, že už tady spolu sedíme nad mým zabaveným časopisem. Mám se ještě zesměšňovat zapíráním?

„Tak víš co, žádný postih z toho časopisu nebude. Tady ho máš zpátky a už to do školy netahej", a podala mi ho. „Ale, něco bych od tebe potřebovala", dodala. „Jak možná asi víš, tak tady vedu kroužek amatérského kreslení a za chvilku začíná hodina a když jsem si tady četla ten tvůj časopis, tak mne napadlo, že v dnešní hodině kreslení by se mohl kreslit akt". „Mužský akt", dodala s úsměvem.
Ztuhnul jsem, začínalo mi jasné, co po mě chtěla. Měl jsem stát modelem - nahým modelem.

„Neboj se", řekla, když viděla moje váhání. „Moji studenti kreslení jsou pouze ženy", dodala s úsměvem „a sám si mi teď řekl, že se ti takové věci líbí."
Chvíli jsem přemýšlel. „To přece nejde, ukazovat se nahý před svojí učitelkou a ještě dalšími ženami.", pomyslel jsem si. „Na druhou stranu měla pravdu, ta představa se mi líbila a krom toho, vždycky jsem si tajně přál prožít něco podobného."

„Tak teda jo", řekl jsem. „Výborně", odpověděla. „Tak se svlékni, ať vidím, co budeme dneska malovat", řekla a poodstoupila, aby se mohla kochat mým představením.
Čekal jsem to, ale když to řekla, přeci jenom ve mně hrklo. Představy jsou super, ale být přímo vyzván cizí ženou abych se před ní svlékl, že si mne chce prohlédnou, je něco docela jiného. Nakonec jsem udělal ten první krok a začal se svlékat a za chvilku jsem před ní stál úplně nahý.

Učitelka mne celou dobu se zájmem a úsměvem pozorovala. "Pěkné", poznamenala a mně bylo naprosto jasné, že je to adresováno mému penisu, který byl napůl ztopořený. „Myslím, že dnešní hodina kreslení se vydaří", dodala se smíchem.

„Tak pojď, jdeme – hodina za chvilku začíná", a vykročila směrem ke dveřím. „No to snad ne", pomyslel jsem si, „vždyť jsem úplně nahatej, nemůžu přece takhle chodit po škole". Učitelka vycítila mé obavy. „Neboj se, touhle dobou je už škola prázdná a nikdo tady není", řekla, aby mne uklidnila, „nikdo, samozřejmě kromě mých studentek kreslení", dodala ještě s úsměvem.

Co se dalo dělat, už jsem jednou kývnul a přece teď necouvnu a tak jsem pomalu následovat mojí učitelku na školní chodbu – nahý. Rukama jsem si zakrýval penis a doufal, že nikoho nepotkáme. Naštěstí učebna kreslení byla hned vedle. Vešli jsme dovnitř a já ztuhnul. V učebně bylo kolem deseti žen, ve věku od 20 do 40 let a všechny s překvapením zíraly na mne. Nečekal jsem, že jich bude tolik.

„Dobré odpoledne studenti", řekla učitelka. „Dneska bude menší změna, namísto zátiší budeme malovat mužský akt. Věřím, že to bude pro nás všechny příjemná změna", dodala.
Přisunula doprostřed místnosti lavici a vyzvala mne, abych si na ni sednul. Sednul jsem si na ní a stydlivě si rukama přikryl penis. Studentky si začaly připravovat kreslící pomůcky a po očku mě sledovaly. Nejraději bych vyběhl ze dveří pryč. Nechápu, co mne to napadlo a jak jsem mohl na takovou věc vůbec přistoupit.

„No tak Pavle, nestyďte", řekla učitelka a dívala se na moje zakryté přirození. „Ukaž se nám, ať můžeme začít", dodala. Co mi zbývalo. Pomalu jsem přesunul ruce ze svého penisu pryč a položil je na kolena.

Učitelka ke mně přistoupila. „Ještě prosím roztáhni trošku nohy od sebe", řekla a na nic nečekala, chytla mne za kolena a roztáhla mi je jemně sama. Chvilku se na mne dívala, jako by přemýšlela, jestli bude tato kompozice dobrá a pak dodala „ještě levou nohu – skrč ji a polož ji na stůl". Provedl jsem vše podle jejich pokynů - víc odhalenější jsem už být nemohl. Nohy doširoka roztažené, jednu spuštěnou z lavice a druhou pokrčenou a odhalujíc svůj penis deseti naprosto neznámým ženám a mojí učitelce. Ta se zdála být spokojená a pokynula studentkám, že mohou začít malovat.

Ty se snažily potlačit chichotání a začaly kreslit. CFNM praktiky se mi líbí, žádnou jsem nikdy nepraktikoval, teda až doposud a teď jsem přemýšlel, jestli jsem trošku nepřestřelil a neměl jsem zůstat jenom u představ. Naštěstí tady není nikdo známý.

Nakonec to nebylo tak hrozný, jak jsem si původně myslel. Půlka hodiny byla rychle za námi a tu druhou taky nějak „přetluču".

Z mého přemýšlení mne vytrhlo zaklepání. Hrklo ve mně. Co když je to nějaká jiná učitelka, nebo někdo ze třídy! „Dále", řekla učitelka. Dveře se otevřely a v nich stála... naše sousedka. Učitelka k ní přistoupila a o něčem se potichu bavily. Podle toho, co jsem zaslechl, to pravděpodobně byly známé. Pochopil jsem, že moje sousedka je také studentkou kreslení, ale z nějakého důvodu přišla pozdě. „Tak se k nám přidej", ukončila učitelka rozhovor a sousedka vešla do třidy a s překvapeným výrazem prošla kolem mne a sedla si na své místo a začala si chystat věci na kreslení. Během přípravy malířských potřeb mne po očku sledovala, teda hlavně můj penis, který byl stále vystaven na odiv celé třídě.

„No tak to je teda paráda", pomyslel jsem si. Sousedka však malovala a nedávala nikterak najevo, že se známe. Hodina se blížila ke konci a studentky ukončovaly svojí práci a začaly odcházet domu. U těch, které prošly kolem mne, mi samozřejmě neutekl jejich úsměv a neskrývaný pohled na můj penis.

V učebně již zůstala pouze učitelka, moje známa a ještě jedna studentka. Sousedka mávla na učitelku, ta k ní přistoupila a o něčem se šeptem bavily a každou chvilku stáčely pohled na mne. Z jejich pohledů mi bylo jasné, že cílem jejich hovoru jsem já a moje nahota. Viděl jsem, že učitelka přikývla. Na co nevím, ale druhá studentka se začala chichotat a obě sledovaly moji učitelku, a její následné počínání.

Učitelka ke mně přistoupila a řekla „studentky již mají téměř vše nakresleno, teda kromě tvého penisu a rády by, aby pěkně vyniknul". A po těchto slovech mi zničehonic sáhla mezi nohy a stáhla předkožku mého penisu a uvolnila, ta ihned zpět zahalila penis. Byl jsem v šoku, že než jsem stačil zareagovat, tak učitelka stáhla moji předkožku podruhé. Já sice nezareagoval, ale můj penis ano a na sto procent. Čekalo ho ještě jedno stáhnutí a můj penis se pyšnil stoprocentní erekcí a žalud vykukoval z předkožky směrem k učitelce a oběma studentkám.

„Takhle je to rozhodně lepší", řekla učitelka a sedla si na židli a upřeně sledovala můj ztopořený penis. Studentky kreslily a kdykoliv penis začal ochabovat, moje učitelka mu ihned pomohla svými jemnými a hbitými prstíky.

Po nějaké době byly studentky se svojí prací hotovy. Učitelka k nim přistoupila a prohlížela si jejich výtvory. Evidentně byla spokojena s kresbami. Pak se o čemsi spolu radily a všechny tři přistoupily ke mně.

„Shodly jsme se, že jsi byl výborný model", řekla „a že si rozhodně zasloužíš odměnu", dodala, klekla ke mně a začala mi ho honit. Nejdřív pomalu, potom zrychlovala. Pak zničehonic přestala a její činnost převzala druhá studentka a tu po chvilce vystřídala i třetí – moje sousedka. Byla to nádhera, tři krásné ženy a můj penis. Poctivě se střídaly, a nakonec mě moje učitelka vzala do pusy. Měla ji tak jemnou a horkou. Její jazyk tancoval po mém žaludu a uzdičce. To už jsem to nevydržel a s hlasitým výkřikem jsem začal stříkat. Penis pulzoval a zdálo se, že nikdy nepřestane a učitelka jej nepřestávala svírat svými pevnými rtíky. Pak bylo po všem.

Jenom jsem ležel na lavici a oddechoval. Nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem právě zažil. „No to byl snad sen", pomyslel jsem si.

Jak jsem se dostal ze školy nevím, ale je fakt, že lepší „trest" za můj prohřešek v hodině matematiky jsem si nemohl přát.

Odpovědět