Umělé vagíny - Růžový slon

Rehabilitace

Vaše vlastní CFNM povídky a představy
Odpovědět
shadow

Rehabilitace

Příspěvek od shadow » pát 12. kvě 2017 15:42:44

Byl pátek odpoledne a mne čekalo první rehabilitační cvičení v místní nemocnici. Moc se mi sem nechtělo, ale neměl jsem na výběr, protože jsem před měsícem jel na motorce a v jedné zatáčce to nešťastně položil. Od té doby mě bolely kyčle a záda a moje doktorka mi napsala doporučení na rehabilitaci.

Po vstupu do čekárny, mne přivítala příjemná rehabilitační sestra středního věku a pozvala mne do ordinace. Posadil jsem se v ordinaci a předal jsem ji doporučení a papíry od mojí doktorky. Zatím co si pročítala dokumentaci, jsem si prohlížel vnitřek ordinace. Vybavením se lišila od klasických ordinací. Byl zde lékařský stůl, několik židlí a dvě lehátka. Mimo to, zde byly nějaké cvičící náčiní, zrcadla, plenta na převlékání a na zemi žíněnky.

Sestra dočetla dokumentaci a řekla: „Tak začneme. Prosím svlékněte se tady za plentou." A kývla hlavou směrem k plentě, která se nacházela v rohu místnosti.
Přešel jsem za plentu, kde jsem se svlékl do trenýrek a následně se vrátil k sestře. Ta se zvedla od stolu a řekla „Dobrá, teď si vás trochu prohlídnu. Prosím otočte se.". Provedl jsem, co mi řekla a ona začala zkoumat moje záda a páteř. Nejdřív zezadu, potom zboku. Měla jemné prsty, kterými se dotýkala jednotlivých obratlů, až mi naskakovala husí kůže na zádech.

Stál jsem k ní zády, když dokončila prohlídku mých zad a řekla: „prosím, ještě si sundejte trenýrky. Musím zkontrolovat vaše kyčle". Zarazil jsem se. To jsem nečekal. Myslel jsem, že tady budu jezdit na rotopedu, dělat nějaký hloupý cviky, ale to že tady budu stát s holým zadkem mne ani ve snu nenapadlo. Naštěstí jsem byl k doktorce otočen zády, takže nemohla vidět na mém obličeji, jak mne její slova zarazily.

Odešel jsem tedy za plentu, tam si trenýrky sundal a vrátil se zpět k sestře a otočil se k ní zády, aby mohla dokončit prohlídku. Styděl jsem se, takže jsem se snažil vyhnout se jejímu pohledu. Evidentně byla na podobné situace zvyklá, protože beze slova začala kontrolovat moje kyčle. Dřepla si, chytla mne za kyčle a různě je promačkávala. Potom řekla: „Zdá se mi to dobré, dejte nohy trošku od sebe a začněte se pomalu předklánět až k zemi."

Trošku mne to zarazilo, ale provedl jsem vše, jak řekla. Rozkročil jsem se a začal se pomalu předklánět k zemi. Stál jsem tady před ní nahý, rozkročený a s vystrčeným zadkem. Musela mít pěkný výhled na můj penis, který byl mezi mýma rozkročenýma nohama snadno vidět. Zvlášť, když za mnou stále dřepěla. Potom si stoupla a začala mi přejíždět po jednotlivých obratlech až ke kostrči. Začal jsem být z celé té situace vzrušený. CFNM praktiky mě lákaly už dlouho, ale dosud jsem neměl to štěstí nějakou zrealizovat, až nyní. Netrvalo to dlouho a penis se mi začal probouzet.

„Je to dobré, narovnejte se", řekla. „A teď se prosím otočte", dodala.

Provedl jsem, co chtěla a ukázal jsem se ji v celé kráse. Penis trčel vyzývavě k lékařce a zpod předkožky k ní vykukoval obnažený, růžový žalud. Ona zachovávala profesionální výraz, ačkoliv jsem zaregistroval lehký úsměv na jejich rtech. Přejela mi po okraji břicha až ke kyčlím. Následně si dřepla a prohlížela si mé kyčle z dřepu. Nyní jsem už z celé situace šílel. Můj penis měla přímo před obličejem a ten si to také uvědomoval, protože erekce nejenže držela a naopak ještě zesilovala. Měl jsem pocit, že mi snad praskne. A ona hodnotila stále moje kyčle, ale o penisu ani slovo. Jako kdyby vůbec neviděla, že tady před ní stojí v pozoru.

„Dobrá", řekla, „přejdeme k samotným cvikům", dodala a pokynula mi, abych se přesunul k lehátku a tam si lehnul. S trčícím penisem jsem přešel k lehátku.

„Lehněte si na záda", dodala, když jsem vylézal na lehátko. Udělal jsem, jak řekla, položil se na záda a opět ji vystavil na obdiv můj penis, který se doposud nezklidnil a stále se před sestrou ukazoval v „pohotovosti". Ta aniž by to jakkoliv komentovala, začala se mnou cvičit. Vždy mi říkala, jaký cvik mám provést, a během provádění cviku mi pomáhala. Vždy když začal můj penis ochabovat, tak o něj, jakoby náhodou, zavadila hřbetem ruky. Jeho reakce na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat a opět se mi postavil.

Po nějaké době mě nechala cvičit samotného, postavila se za mojí hlavou a sledovala moje pohyby. Do obličeje jsem ji neviděl, ale cítil jsem její hypnotický pohled na svém penisu.

Po dokončení cviků mi přikázala, abych si na lehátku kleknul a prohnul se jako kočka. Udělal jsem tak a vystavil jí svůj obnažený zadek. Lékařka opět přejela prsty po mé páteři od krku směrem dolu, jako na začátku rehabilitace, ale nyní se nezastavila u kostrče, ale pokračovala níž a lehce přejela přes můj análek. Zachvěl jsem se po těle a v mém penisu zaškubalo. Jistě si toho všimnula, a pohyb po páteři k otvůrku zopakovala.

„Vše vypadá dobře", řekla nakonec. „Nyní na závěr se postavte tady ke zdi, před to zrcadlo a zkusíme se trošku srovnat. Moc se hrbíte", řekla a pokynula mi do rohu místnosti, kde naproti zdi stálo veliké zrcadlo. Postavil jsem se tam, zády ke zdi a v zrcadle jsem viděl svůj nahý obraz. Ona se postavila naproti mně před zrcadlo a začala mi rovnat tělo. Začala od ramen až dolu ke kyčlím. A když mi rovnala kyčle, tak si opět přede mnou dřepla. Když to dokončila, stoupla se vedle mne a dívala se na můj nahý obraz v zrcadle. „Takhle zkuste chvilku vydržet, nezdá se to, ale je to dřina, stát chvilku rovně", řekla mi a klidně odešla ke svému stolku a začala si číst nějaký časopis. Listovala v něm a sem tam zvedla oči směrem ke mně, aby se po chvilce opět vrátila ke svému čtení.
Stal jsem tam nahý před zrcadlem, ruce podél těla a stále jsem nedokázal potlačit své vzrušení. Pomalu, aby si toho nevšimla, jsem přesunul pravou ruku vedle penisu, a když si stále četla časopis, chytil jsem si ho lehce a pomalinku stáhnul předkožku a ruku vrátil zpět na původní pozici. Žalud se na chvilku obnažil a za chvilku zase schoval pod předkožkou. Ona si stále četla a tak mi nic nebránilo celou „akci" zopakovat. Jednou mi to ale nevyšlo, to když zvedla oči směrem ke mně v okamžiku, kdy jsem si stahoval předkožku. Ruku jsem rychle vrátil na svoje místo, jako když bych se o něco spálil a dělal jakoby nic, jenom pohyb předkožky, pomalu zahalující můj žalud, podával důkaz o mé masturbaci před zrcadlem. Musela to všechno vidět, ale neřekla vůbec nic. Pak se zničehonic zvedla, se slovy, že si musí něco zařídit, ale že se vrátí za 5 minut a ať to zkusím do té doby vydržet.

Zůstal jsem v ordinaci sám, nahý před zrcadlem a penis trčící dopředu. Myslel jsem, že se z toho zblázním. Vystavovat se nahý před oblečenou ženou, lékařkou, to byl vždycky můj sen. Celou hodinu mohla okukovat můj penis, který se jí ukazoval ztopořený, a ona to neokomentovala jediným slovem. Bylo to pro ni samozřejmé, jako kdybych tady stál oblečený a řešil s ní pojištění domácnosti. Dokonce mne i zahlédla, jak si ho honím. Nemohl jsem to vydržet, potřeboval jsem si to udělat a nejlépe ihned!

Na lékařském stolku vedle jejího čtení ležela krabička s ubrousky. Jakmile jsem ji spatřil, tak bylo rozhodnuto! Pomalu jsem přešel ke stolku a z krabičky vyndal několik ubrousků a lehce se vrátil na své původní místo před zrcadlo. Postavil se na původní místo a začal si ho honit. Už ne pomalu, ale rychle. Vyvrcholení na sebe nedalo dlouho čekat, v penisu to zaškubalo a za chvilku se z něj vydral první výstřik. A následovaly další. Všechno jsem to chytil do ubrousku. Nakonec jsem si otřel ubrouskem vlhký žalud.

Chvilku jsem jenom tak stál, a oddechoval. Z toho mne vyrušily kroky za dveřmi. Rychle jsem se postavil na původní místo, ubrousek zmačkal a svíral jej v dlani. Do místnosti přišla lékařka a řekla „Myslím, že pro dnešek by to mohlo stačit. Oblečte se, já Vám zatím napíšu zprávu pro vaši doktorku."

Rychle jsem vběhnul za plentu a oblékl se. Za chvilku jsem vyšel zpoza plenty, v ruce svíral mokrý ubrousek a u lékařky, která seděla za stolem, jsem si vyzvedl papíry. Ta mi je předala a řekla „Přijďte zase za týden ve stejnou dobu, budeme v rehabilitaci pokračovat". Převzal jsem papíry, rozloučil jsem se a odcházel. „Na shledanou", řekla, „a u dveří je koš, tam můžete vyhodit ten ubrousek", dodala klidně.

Odpovědět