Umělé vagíny - Růžový slon

Rehabilitace 2

Vaše vlastní CFNM povídky a představy
Odpovědět
shadow

Rehabilitace 2

Příspěvek od shadow » pát 12. kvě 2017 15:43:07

Celý týden jsem nemohl myslet na nic jiného než na rehabilitaci, kterou jsem absolvoval a která se naprosto nečekaně zvrhla v neskutečně úžasný CFNM zážitek. Ještě teď mi přebíhal mráz vzrušením po zádech a nemohl jsem se dočkat další rehabilitace. A pak jsem dostal nápad, jak celý zážitek ještě zlepšit. Den před další rehabilitací jsem si vyholil své intimní partie. Dal jsem si na tom záležet, takže výsledek byl perfektní a věřil jsem, že mojí chloubu rehabilitační sestra nepřehlídne.

Když nadešel „D", tak jsem samozřejmě začal o svém „výborném" nápadu pochybovat, ale vzít zpět už se nedalo nic a odpoledne jsem s mírnou nervozitou vyrazil do naší nemocnice. Pomalu jsem se došoural do čekárny, posadil se a veškeré odhodlání předvádět svůj penis pomalu mizelo.

Z mého přemítání mne vytrhlo vrznutí dveří, ve kterých se objevila rehabilitační sestra. Jakmile mne uviděla, řekla „á, to jste vy? Tak pojďte dál". Takže si mne pamatuje, to mi teda odvahy moc nedodalo. Zvednul jsem se a pomalu vstoupil do ordinace.

Vešel jsem do ordinace a zarazil se. Ordinace byla rozdělena na dvě půlky a ty od sebe oddělovala plenta. Za plentou jsem slyšel, že je tam druhá rehabilitační sestra s jakousi pacientkou. „Jak vidíte, máme tady menší technický problém", řekla sestra a pokynula směrem k druhé části ordinace. „ale věřím, že vám to nebude vadit", dodala klidně. „Zatím si zde odložte, ať můžeme začít.", řekla a odešla do druhé části ordinace. U rozdělovací plenty se zastavila, a dodala, „a odložte si prosím vše" a v klidu odešla.

Za plentou probíhal rozhovor mezi oběma sestrami a pacientkou a já se mezitím pomalu svlékal. Oblečení jsem dokládal na židli a za chvilku jsem stál v ordinaci úplně nahý. Jakmile jsem uslyšel, že lékařka se vrací do mé části ordinace, tak jsem instinktivně zakryl svůj penis rukama.

„Nejdříve si opět zkontroluji vaše kyčle. Otočte se ke mně zády a dejte ruce podél těla", řekla a já se urychleně otočil, abych oddálil okamžik mého odhalení.
Sestra kontrolovala mojí páteř, následně si dřepla a kontrolovala moje kyčle. „Dejte nohy trošku od sebe a začněte se pomalu předklánět". Provedl jsem vše podle jejich pokynů a vystavil jí pohled na můj vyholený zadek. Ona mi přejela několikrát prstem po páteři a pohyb zakončila těsně nad vyholeným otvůrkem. V tomto okamžiku ze mne spadla veškerá nervozita a dostavilo se vzrušení z celé situace. Takže v okamžiku, kdy mi dala pokyn, abych se otočil, můj penis vyzývavě trčel. Otočil jsem se, ruce podél těla a vystavil jsem jí na odiv svůj penis. On stále dřepěla, takže penis měla několik centimetrů od obličeje, ale evidentně byla překvapená a takovou přípravu z mojí strany evidentně nečekala.

„Moc pěkné, koukám, že jste si dal na něm záležet", řekla s neskrývaným úsměvem. „Všimnula jsem si, že se vám poslední rehabilitace líbila, ale to, že se na dnešek tak připravíte a vyholíte se, jsem opravdu nečekala", dodala a stále nemohla spustit oči z mého penisu. Po těchto slovech, můj již ztopořený penis, začal ještě více nabírat na velikosti.

„Ale myslím, že jsme tady proto, abyste rehabilitoval", ukončila sestra chvilku ticha se smíchem, postavila se a srovnala mne u zdi a řekla, že to mám takhle chvilku vydržet a být rovný. Poodešla několik kroků ode mne a sledovala mne. Teda spíš mojí vyholenou trčící chloubu.

Podle slov, které doléhaly ke mně z druhé poloviny ordinace, jsem pochopil, že tam rehabilitace právě skončila a pacientka se obléká. A najednou mi to došlo, ona bude muset projít mojí polovinou ordinace. Prudce jsem s sebou škubnul a podíval se na sestru, která mne s úsměvem pozorovala. Nemusel jsem nic říkat, bylo ji naprosto jasné, na co jsem myslel: „Stojím tady nahatej, vzrušenej a za chvilku sem přijde cizí žena". „Dopřejte jí, stejný pohled jako mně. Je na co koukat", řekla sestra naprosto klidně, jako kdyby slyšela moje myšlenky.

V tu chvíli se poodhrnula plenta a v naší části ordinace se objevila pěkná slečna, kolem 25. Zarazila se a zírala na situaci, která se před ní zjevila. Nahý muž stojící u zdi se ztopořeným penisem a kousek od něj rehabilitační sestra, která jej se zájmem pozoruje. Slečna ze sebe rychle vykoktala rozloučení a celá červená, rychlým krokem opustila ordinaci.

Mezitím se objevila druhá rehabilitační sestra. Byla vysoká, tmavovlasá a mladší než ta moje. Asi kolem 30. S úsměvem skoukla moje nahé tělo a ztopořený penis a začala srolovávat plantu oddělující obě části místnosti. „To už nebudeme potřebovat. Jste dneska poslední pacient", dodala významně. Během úklidu její oči stále ujížděli po mém klacku.

Jakmile dokončila svojí práci, tak přišla k nám a řekla kolegyni: „Dneska už nic nemám, tak jestli chceš, tak bych ti mohla s tímhle pacientem pomoci". „To bys byla moc hodná", odpověděla sestra s neskrývaným úsměvem. „Tak se položte na lehátko", řekla mi. „A prosím, lehněte si na záda", dodala. Popravdě byl jsem v situaci, kdy si lehnout na břicho nebylo ani vůbec možné.

Prošel jsem tedy mezi nimi a lehl si na lehátko a čekal, co se bude dít a nebyl jsem sám – můj penis stále vyzývavě trčel ke stromu. I on byl plný očekávání. Ony přistoupily k mému lehátku, každá z jedné strany.
„Tak prosím, jednu nohu nechte nataženou a tu druhou pokrčte", přikázala mi sestra a já tak provedl. Potom mne chytla za kotník pokrčené nohy a začala mi ji zvedat nahoru, zatímco druhá sestra se ke mně naklonila a přidržovala mne za kyčle, abych se na lehátku moc nehýbal. Protože se se musela ke mně sklonit, tak měla můj penis pár centimetrů od svých úst. Potom se vyměnily a penis zblízka si prohlédla i druhá sestra.

„Myslím, že už vaše kyčle nevypadají tak špatně, jak se zdálo u první návštěvy", řekla sestra, která se mnou právě prováděla cvičení. „Je vidět, že na sobě pracujete", dodala a přitom stále sledovala můj ztopořený penis.

Zatímco jsem upíral svou pozornost na tuto sestru, ta druhá mi zničehonic mi chytla penis a stáhla předkožku. Myslel jsem, že se zblázním, bylo to tak nečekaný, tak úžasný. Přivřel jsem oči a vychutnával její jemné prsty na mém penisu, které po jeho těle tančily tango. A nepřestávaly. Ona mi ho normálně honila a druhá sestra se na to dívala!

Potom mi stáhnula předkožku, nechala ji staženou a palcem druhé ruky mi přejížděla po obnaženém žaludu a uzdičce. Druhá sestra se mezitím vzdálila a hledala něco ve stolku. Po chvilce se vrátila s lahvičkou olejíčku. Tu otevřela a pár kapek vlila na můj žalud. Sestra, která nepřestávala v masáži, olejíček krásně rozetřela po mém krasavci.

„Miluju, pěkný čuráky", řekla druhá sestra jako by nic a převzala činnost své kolegyně a pokračovala v honění. „Kolegyně mi vyprávěla, že jste si ho tady minule vyhonil", řekla. Naprázdno jsem polknul. „Takže o tom přece jenom věděla", pomyslel jsem si.

„Příště stačí jenom říci, nemusíte si ho tady mastit potají", dodala moje rehabilitační sestra, „Musím uznat, že pohled na vás byl nádherný, i když klíčovou dírkou jsem nemohla vašeho krasavce vidět, tak jak bych si představovala". „Roztáhněte trošku nohy, budu se také věnovat jiným částem vašeho těla", poručila a jakmile jsem tak učinil, začala mi prstem masírovat análek.

To už jsem nemohl vydržet, celá ta situace už byla nad moje síly. Jedna kráska mi ho honila a ta druhá mi masírovala zadek. Propnul jsem svaly a ze svého penisu vychrlil první dávku semene. A za ní další. Semeno zalévalo sestře ruku, kterou mě stále nepřestávala masírovat.

Pak najednou bylo po všem. Ležel jsem na lehátku a zhluboka oddechoval. Sestry mě spokojeně sledovaly a utíraly si ruce. Evidentně jsem svým gejzírem zasáhnul i tu, která se věnovala mému zadečku.

„Tak myslím, že dnešní rehabilitace je u konce. Ale určitě se zastavte příští týden.", řekla moje lékařka. „Budeme tu obě dvě", rychle dodala její kolegyně.

Odpovědět